Powrót do: Podróże

Visit Cracow - wycieczka dla pracowników firm.


Jeżeli pogoda dopisuje odwiedź kraków, na przykład na rowerze. Jest to ciekawy sposób na zwiedzenie całego miasta i dotarcie do wielu ciekawych miejsc, jednocześnie korzystając z aktywności fizycznej, która jest przecież niezwykle ważna.

Ciekawy pomysł na wycieczkę

Jest to doskonały pomysł na wycieczkę integracyjna dla pracowników firmy. Wycieczka Visit Cracow pozwala zobaczyć Stare Miasto, Rynek Główny, bramę Floriańską i kościół Mariacki, a w dalszym etapie Kazimierz i najważniejsze miejsca tej historycznej, żydowskiej dzielnicy. Na rowerze będziemy mogli dotrzeć wszędzie tam, gdzie tylko chcemy, bez żadnych ograniczeń, co będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście taka wycieczka jest opłacalna jedynie wtedy, gdy jest piękna pogoda, a przynajmniej wtedy, gdy nie pada. Podczas takiej wycieczki rowerowej będzie można zobaczyć wszystkie najważniejsze miejsca, z których Kraków jest dumny.

Cracow

Jak tam dotrzeć

Dotrzemy tam szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów, głównie dlatego, że nie będziemy musieli stać w korkach czy czekać na przyjazd autobusu czy tramwaju. Możemy podróżować albo na własnym rowerze, albo na rowerze wypożyczonym z wypożyczalni miejskiej.

To zależy jak wycieczka Visit Cracow bedzie zorganizowana. W Krakowie jest mnóstwo punktów, które oferują miejskie rowery. Można je pożyczać bez żadnych ograniczeń. Wystarczy tylko pamiętać o tym, aby rower odstawić na miejsce. Dzięki temu na pewno nie spotka nas za to żadna kara, a podróżowanie po mieście będzie dla każdego wielką przyjemnością. Zdecydowanie Kraków zostanie dzięki temu odkryty na nowo, z bardziej aktywnej strony.

Co warto zobaczyć

Będziemy zadowoleni z tego, że będziemy w stanie zobaczyć tak wiele ciekawych miejsc. Z pewnością osiągnąć będzie można wtedy wysokie zadowolenie z takiej formy zwiedzania miasta. Nie ma takiej opcji, aby komuś się to nie spodobało lub nie przypadło do gustu. Będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda nam się w takiej sytuacji uzyskać.

Więcej na  Cracowvisit.com

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj