Powrót do: Firmy i usługi

Dostępne akcesoria do odkurzacza Rainbow


Odkurzacz to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym. Nowoczesny odkurzacz Rainbow to coś więcej, ponieważ nie tylko sprzątnie podłogę, ale też pomoże doprowadzić cały dom do prawdziwej czystości. Można go wykorzystywać przy myciu wielu różnorodnych powierzchni.

Popularne akcesoria

Warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria do odkurzacza, Rainbow, dzięki którym mycie, pranie i sprzątanie mieszkania stanie się łatwe i szybkie. Rainbow nadaje się również do filtrowania powietrza w pomieszczeniach.

Olejki zapachowe

Wystarczy dodać do pojemnika z wodą i cały dom będzie pięknie i świeżo pachniał. Olejki są mocno skoncentrowane, tak więc wystarczą dwie- trzy krople do jednego użycia. W ofercie różne wersje zapachowe.

Płyny dezynfekujące

Zabijają wirusy i bakterie. Mogą być stosowane nawet w szpitalach. Używanie ich jednocześnie dezynfekuje pomieszczenia przez nas sprzątane, jak i sam odkurzacz. Dodatkowe sprawiają, że w pomieszczeniu pięknie pachnie

Koncentraty do prania i mycia

Znakomicie radzą sobie z powierzchniami, do których są przeznaczone. Są tu koncentraty do prania dywanów i wykładzin, specjalne do prania tapicerki, do mycia podłóg.

Szczotki

Przeznaczone do usuwania szczególnie uporczywego brudu. W różnych kształtach, w zależności od tego do jakich powierzchni zostały przeznaczone. Wyczyszczą płytki, linoleum, czy inne podłogi twarde.  W ofercie również specjalna szczotka do czesania i masowania zwierząt. Dzięki odkurzaczowi wyczesana sierść od razu trafi do zbiornika.

Doposażenie i elektrowąż

Nowoczesne przyrządy MiniJet lub RainJet, JetPad lub AquaMate to dodatkowe akcesoria do odkurzacza Rainbow, pozwalające niezwykle dokładnie czyścić, usuwać brud i regenerować powierzchnie, do których są przeznaczony. Kompletny wąż elektryczny pozwala na używanie szczotek elektrycznych na dużej odległości.

Filtr HEPA

Filtr HEPA  to filtr o bardzo dużej skuteczności w oczyszczaniu powietrza. Korzystają z niego m.in. szpitale i zakłady produkujące żywność. Filtruje powietrze z zanieczyszczeń stałych, dlatego jest bardzo przydatny dla osób chorujących na alergie. Usuwa nie tylko kurz czy sierść, ale też bakterie, roztocza i wirusy.  

Zderzaki

Dzięki zderzakom ściany i podłogi pozostaną gładkie, bez rys i zadrapań.

Trzepaczki

Zaprojektowane w taki sposób, aby docierały do trudno dostępnych miejsc.

Spryskiwacz

Bardzo wygodny do prania tapicerki aktywną pianą.  Dodatkowo można do wykorzystać jako zraszacz do roślin.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj