Powrót do: Firmy i usługi

Brenna noclegi domki które warto odwiedzić


Brenna to niewielka miejscowość znajdująca się w Beskidach, która ze względu na swoje położenie nie jest zbyt często odwiedzana przez turystów. I właśnie to sprawia, że jest idealną bazą na wycieczki w góry czy odpoczynek od cywilizacji.

Willa Brenna to dom wybudowany z bali, w którym można poczuć się jak w zupełnie innym świecie. To połączenie luksusu, izolacji oraz bliskość natury. Rustykalne i jednocześnie eleganckie wnętrza oraz duży metraż, sprawiają, że pomieści się tu kilka rodzin. W okolicy znajdują się sklepy i restauracje. Dom jest dwupiętrowy, na każdym z nich znajduje się taras. Nie brakuje również niemałego ogrodu.

Dom Brenna - fantastyczne miejsce

Wiele osób, które wybierają się w Beskidy zatrzymuje się w innych miejscowościach niż Brenna. A to za sprawą jej położenia – nie będąc miejsce przejezdnym można się tu poczuć jak na końcu świata.

Willa składa się z pokoju dziennego, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz dwóch wielkich tarasów. Dom jest w pełni wyposażony – nie zabraknie w nim również bezpłatnego połączenia z internetem i telewizji satelitarnej. W łazience znajduje się również sauna, która będzie idealnym zwieńczeniem aktywnego wypoczynku. Przy willi zbudowana jest bania, z której również można korzystać za dodatkową opłatą. Dzięki warunkom panującym w domu, można w pełni się zrelaksować i uciec od szarej codzienności.

Na stronie internetowej można odbyć wirtualny spacer po obiekcie i sprawdzić jak willa wygląda w środku oraz na zewnątrz: http://willabrenna.pl/fantastyczny-dom-brenna.html

Noclegi w Beskidach

Beskidy są najmłodszymi górami w Polsce i choć nie są zbyt wysokie, każdego roku tysiące Polaków decydują się je odwiedzić. Jest to miejsce pełne spokoju i bliskości z naturą. Nadaje się na wycieczki rodzinne ponieważ dominują tu głównie małe wysokości. spacery po takim terenie wpływają pozytywnie nawet na najmłodszych i najstarszych członków rodziny.

Willa Brenna okaże się świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę i komfort. Lokalizacja jest bardzo dobrą bazą wypadową w góry. To miejsce, w którym można się zrelaksować i całkowicie odciąć od rzeczywistości. Aby zarezerwować termin wystarczy skontaktować się poprzez stronę internetową. Można to zrobić również mailowo lub telefonicznie. W okolicy znajdują się sklepy oraz restauracje. Sama willa jest wyposażona całkowicie dzięki czemu można samodzielnie przyrządzać posiłki.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj