Powrót do: Firmy i usługi

Czym charakteryzuje się wózek bliźniaczy 2w1


Dla kogo przeznaczony jest wózek bliźniaczy? Przede wszystkim jest on idealny dla rodziców, którzy nie chcą rozdzielać swoich dzieci. Nie musi on być wykorzystywany stricte dla bliźniaków. Istotną cechą tego typu wózka jest to, że możemy w nim wozić dzieci w różnym przedziale wiekowym, od narodzin aż do około 5 roku życia, ponieważ maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi aż 45 kilogramów. 

Jakie są zalety tego wózka dla bliźniąt?

Wózek ten można rozłączyć w razie potrzeby tworząc dwa pojedyncze wózki spacerowe. Cały mechanizm jest bardzo prosty i odbywa się w ciągu kilku sekund przy pomocy opatentowanych magnesów, dzięki którym cały sprzęt jest funkcjonalny, bezpieczny i łatwy w użytkowaniu.

Dodatkowo, z biegiem czasu, możemy zamienić gondolę na wózek spacerowy, dzięki czemu wózek ten dostosowuje się do wieku dziecka, jak również jest świetną inwestycją dla rodziców. Nie wymaga bowiem kupowania dwóch osobnych wózków. Warto również nadmienić, że wózki 2w1 są w pełni bezpieczne. Przechodzą one szczegółowe testy bezpieczeństwa.

Są one więc niezawodne. Zostały tak zaprojektowane, by sprawdzać się we wszystkich warunkach i w każdym terenie. Doskonale skrętne kółka zapewniają wygodę prowadzenia a szerokie siedzenia zapewniają dzieciom komfort jazdy. Wodoszczelny materiał daszków sprawia, że nadają się na przejażdżkę w każdą pogodę. Wózek posiada również przestronny schowek, dzięki czemu zabierzemy ze sobą na przejażdżkę wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Sportowy charakter wózków bliźniaczych spacerowych

Wózek bliźniaczy 2w1 możemy również używać podczas uprawiania przez nas sportu. Jest on świetnie przystosowany do joggingu, jak również możemy podpiąć go do roweru  i ruszyć na przejażdżkę całą rodziną. Jest więc doskonałym wyborem dla rodziców ceniących sobie sportowy tryb życia.

Nie musimy się również martwić o wstrząsy podczas wykonywania sportu, ponieważ wózek został wyposażony w doskonałe amortyzatory, które odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo malucha podczas jazdy. Wraz z wózkiem otrzymujemy również akcesoria, które umilą nam jazdę i w pełni spełnią nasze oczekiwania. Jest to więc wózek w pełni uniwersalny, z którego zadowolony będzie każdy rodzic.

Zobacz wielofunkcyjny wózek bliźniaczy 2w1: https://markowewozki.pl/mama-aktywna/duo-combi/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj