Powrót do: Firmy i usługi

Piżamka przejściowa i jej funkcje


Spokojny, niczym niezmącony sen niemowlaka jest niezbędny dla jego harmonijnego rozwoju, więc koniecznie trzeba zapewnić maluszkowi idealne warunki do wypoczynku nocnego. Nie tylko wygodne łóżeczko i materac odgrywają kluczową rolę dla udanego snu. Wygodne, bezpieczne i przyjemne dla ciałka okrycie gwarantuje komfort i swobodę, więc nie powinno go zabraknąć w wyprawce żadnego niemowlaka i starszego dziecka. Dowiedz się czym jest piżamka przejściowa.

Piżama kombinezon dla dziecka - inny wymiar piżamki niemowlęcej

Dziecko na każdym etapie rozwoju wymaga innego okrycia i stroju do snu. Noworodki czują bezpiecznie i komfortowo tylko wtedy, jeśli są dokładnie otulone kocykiem czy betem. Niemowlaki potrzebują nieco więcej swobody, zaś dzieci chodzące najlepiej zasypiają w swobodnych piżamkach.

Maluchy, które wyrosły już z etapu szczelnego otulania, będą zadowolone z nietypowych piżamek, dzięki którym swobodne obracanie się podczas snu nie sprawi im żadnego problemu i dyskomfortu. Piżamka przejściowa dla dziecka to sposób na bezpieczny sen i wygodę, bowiem jej dopasowanie w górnej części klatki piersiowej i specjalnie zaprojektowane rękawki i nogawki umożliwiają zachowanie rutyny snu, czerpiąc jednocześnie przyjemność z otulenia.

W takim okryciu, każda noc przebiegnie spokojnie i bez zakłóceń, a poranki zawsze będą radosne i pełne dziecięcych uśmiechów.

Piżamka przejściowa - czas na zmianę

Maluchy, które zaczynają swobodnie obracać się podczas nocnego wypoczynku, nie potrzebują już takiego otulenia jak noworodki. Zbytnie krępowanie ich ciałka, a zwłaszcza rączek sprawi, że będą spały niespokojnie. Dla takich bobasów polecana jest piżama dla dziecka, która będzie zmieniała się wraz z rozwojem malucha.

Specjalnie zaprojektowane skrzydełka tejże piżamki gwarantują swobodę malca i dostosowane są do jego indywidualnych preferencji. Stopniowe przyzwyczajanie malca do braku intensywnego otulania sprawia, że takowe skrzydełka zostają zastąpione rękawkami, a niemowlak czuje się bezpiecznie i przytulnie zostawiając stópki schowane w nogawkach tego stroju. Piżamka przejściowa dla dziecka to doskonały sposób na zapewnienie niemowlakowi wygody i przytulności, gwarantując mu jednocześnie przyjemny i ceniony przez najmłodsze pociechy efekt otulenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: LoveToDream.pl
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj