Powrót do: Firmy i usługi

Fotelik 360 od BeSafe


Transportowanie małego dziecka w samochodzie, nie może się bezpieczne odbywać bez odpowiedniego fotelika. Dostępne na rynku foteliki nie zawsze jednak gwarantują pełnię komfortu dziecku oraz rodzicom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma BeSafe stworzyła fotelik 360 stopni, który zapewnia niespotykane dotąd możliwości. Fotelik iZi Turn i-Size, to konstrukcja, która może być montowana zarówno przodem, jak i również tyłem do kierunku jazdy. Fotelik można swobodnie obracac wokół osi w zależności od aktualnych potrzeb. 

Innowacyjna konstrukcja fotelika iZi Turn i-Size

Konstruktorzy fotelika 360 stopni postanowili, że stworzą konstrukcję, która będzie zapewniać bezpieczeństwo, a do tego będzie komfortowa. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologi instalacji fotelika, jego montaż jest łatwy i z powodzeniem można go montować w najróżniejszych modelach samochodów.

Często w samochodach, tylna kanapa posiada duży kąt nachylenia, który jest źródłem wielu problemów z montażem fotelika dziecięcego. Fotelik iZi Turn i-Size posiada jednak system, który umożliwia odpowiednie dopasowanie jego pozycji, tak aby była ona bezpieczna dla dziecka. Oprócz tego, ze fotelik ten może być regulowany pod względem ustawienia poziomego, to również posiada 4-stopniową regulację, która pozwala zapewnić dziecku najwyższy komfort podczas podróżowania samochodem. 

Fotelik iZi Turn i-Size wyposażony jest również w technologię Dynamic Force Absorber, która umieszczona jest w zagłówku fotelika, po to, aby zapewnić ochronę wrażliwych części ciała dziecka. Zagłówki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które bardzo dobrze pochłaniają wszelkie siły pojawiające się podczas jazdy. 

Dlaczego warto kupić fotelik 360 BeSafe?

Foteliki 360 są bardzo wygodne i dają duże możliwości dostosowania ich do kanapy konkretnego samochodu. Model iZi Turn i-Size stworzony został do transportu dzieci w przedziale od 6 miesięcy do 4 lat. Dużą zaletą tego typu fotelików jest to, ze w momencie gdy rodzić chce wyciągnąć dziecko z samochodu, to może on tak obrócić fotelik, aby zapewnić sobie jak najwygodniejszą pozycję, co również sprawia, ze oszczędzamy czas, a dziecko jest bezpieczniejsze podczas wysiadania z auta. 

Czytaj więcej: https://www.besafe.com.pl/produkt/izi-turn-i-size
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Skomentuj